Logo START
Fórum
poslední příspěvek ve fóru:

26.04.2016  22:57:19
RE: a
Narozeniny
Narozeniny tento a příští měsíc:

Viditelné pouze přihlášeným členům oddílu.

Adr, doplnění informace

09.08.2012

Plně chápu Pavlosův despekt k nám, změkčilým, ale úplně nás pominout nemusel. Zvlášť, když uvážím, že ještě budu rozdávat body do Startera! Takže aby informace byla úplnější, kromě již zmíněných udatných tam bylo i několik zhýčkaných členů, kteří nespali v duchu revolučních tradic v lesích, nýbrž v postelích. Petři jsme byli jenom čtyři, bo Mach nemohl a PČ písek nerad. Petra Sotoláře už Pavlos zmínil. Vetřel se k nim do družstva, zřejmě vymlouvaje se na kulatící se Lenku, její zdraví, hygieno atd. Kecy, ze Velké Vlastenecké sovětské ženy donášely a jistě i rodily v zákopech pod plnou palbou nepřítele a jaká to byla zocelená rybjáta. Zpět k výčtu účastníku: ještě byl Ďas se ségrou a nějakou drobotinou, pan présor s chotí, Jarda s rodinou (tentokrát nenesl šatné počasí) no a já s Hankou a Tomem.
I naše skupina lezla. Nic srovnatelného s Čarokrásnou, tentokrát bohužel na skalák vůbec nedošlo, ale strávili jsme tři celkem plodné dny na Křížáku. Ten sice nemá až takový zvuk, ale třeba Krajkovou a Klenotnici na Krále bych nepovažoval za úplné štěky a Hormonální poruchu jsme si také pěkně vychutnali. Dva dny jsme pak byli v Teplicích. Stroboskop celkem šel, na Andromédě na Blížence jsme se s Ondrou pěkně nadřeli, Marihuána a Heroin (ten druhý shora pod slaněním, ale šel by), to jsou lahůdky. Jeden den si s námi zalezla i Jana, která byla poprvé na písku. Předtím se chtěla stát členkou, nevím jak teď. Až se doberu k nějakým fotkám, Ondrova Lucka hojně mačkala spoušť, vyvěsím je.
Malá výzva pro milovníky spar. V Teplicích je cesta, co se jmenuje vitamín A, není VIIa jak jsem si při nástupu do něj myslel, nýbrž VIIc, je to žábovačka a dá se dobře zajistit. Běžte a vychutnejte si ho!!!. P


vložil: Petr Novacek