Logo START
Fórum
poslední příspěvek ve fóru:

26.04.2016  22:57:19
RE: a
Narozeniny
Narozeniny tento a příští měsíc:

Viditelné pouze přihlášeným členům oddílu.

Osoblažsko - cykloakce

25.10.2011

Cykloakce na Osoblažsku.

Zdravím a předávám ještě pár informací pro "účastníky (cyklo)zájezdu".

Na akci se přihlásili: Honza a Ingrid s malým plus sestra od Honzy se synem, rodina Macháčkova (4), rodina Kamínkova (3), Petr Ďásek, Tonda a Iva Veselí, Dalibor Gřeš s malou a Martin Belas (asi s Kubíkem). Ještě projevili zájem Petr Nováček s Hankou.

Jinak jsem včera potvrdil čtyři chatky od pátku 28.10. do neděle 30.10. 2011 (pokud bude někdo odjíždět dřív, domluví se na místě). Snad by to na počet osob mohlo stačit, protože v každé chatce je vlastně pět míst (jedno dvoulůžko, sklápěcí přistýlka a rozkládací gauč). Pokud by to nestačilo, není problém si přibrat další chatku.

Co se platby týče, platí těch 700,- Kč na chatku a den. Je to pevná taxa, takže za "protopenou" elektřinu se neplatí nic navíc. Další položka, na kterou jsem byl upozorněn, se týká povlečení. Je tam cena 40,- Kč na osobu a pobyt, ale pouze v případě, že nemáte své vlastní povlečení. Další info o cenach jsou na: http://www.bohusov.eu/rekreacni-areal/chatky-a-kemp/147-cenik-chatek. Myslím, že už se ale jedná jen o parkovné a rekreační poplatek.

Na závěr přikládám asi nejdůležitější informaci, kontakt na paní správcové z kempu v Bohušově. Jsou to p. Botosová a p. Oravcová (mají jeden telefon 776 180 929) a jedna z nich, která bude mít zrovna službu, vás ubytuje na chatkách a vysvětlí vám vše potřebné. Na obecním úřadě, kde jsem pobyt domlouval, mi řekli abychom zavolali když budeme asi tak 10-15 km od Bohušova, aby paní správcová v pohodě došla do kempu. Tož tak.

To je asi tak vše, pokud by byly ještě nějaké dotazy, tak se mi klidně ozvěte. Jarda


vložil: Jaroslav Ožana