Logo START
Fórum
poslední příspěvek ve fóru:

26.04.2016  22:57:19
RE: a
Narozeniny
Narozeniny tento a příští měsíc:

Viditelné pouze přihlášeným členům oddílu.

Na Vtáka! 23.-25.9.2011

05.10.2011

Předseda vymyslel, předseda zařídil, nešlo říct ne! Další oddílová „bodovačka“ proběhla ke všeobecné spokojenosti všech účastníků, za vydařeného počasí. Že by uměl „poroučet i větru i dešti ten náš předseda..“? Dobře zme si toho předsedu zvolili, tó JO!

Zdravé jádro (Dalas, Vilda, Jura Klásek z Dolní Lhoty a Kosmas) alias „čtery panczerni i pjes“ vyráží už v pátek odpoledne, přece si nenecháme vzít zbytečně jeden večer, no NI? :o) Ostatní přijíždějí až, v sobotu ráno někteří dokonce nastupují do sluníčkem vyhřátých stěn dříve jak my! Zřejmě slušný oddíl ten START.

V sobotu i v neděli se hoblují místní kouty, komíny i stěny, někdy jištěné někdy sporadicky, kam oko dohlédne tam funí, vzlíná, někdy kleje nějaký STARŤÁK.

Sobotní večírek s lahvinkami božolé – „výběru z krabic“ i pozdního sběru, občas něčím ostřejším na chuť graduje, padají úvahy o tom, že vše má svůj START i CÍL . Dne 24.9.2011 okolo půlnoci se rodí myšlenka na založení nového oddílu HO CÍL. Předsedou byl zvolen Peťa Čenžák, páč je z nás nejstarší a nejmoudřejší, načeš si bere slovo Milice a prohlásí, že je v listopadu.. Asi teda budeme mít předsedkyni, kedže se tak sama práskla :o). Po půlnoci končíme, plížíme se do stanů, děr nebo jen tak pod širák páč zítra se taky leze.

Neděle je ve znamení volného stylu – pohodička nikam nespěchat, stěny neutečou tak jako stín, a že ho bylo potřeba.. ;-).

Suprově jsme si zalezli, počasí nám přálo a kdo nejel může jenom litovat.

Takže v CÍLI ZDAR!

Pavlos zvaný Kosmas (čti Konrad)


vložil: Pavel Mück