Logo START
Fórum
poslední příspěvek ve fóru:

26.04.2016  22:57:19
RE: a
Narozeniny
Narozeniny tento a příští měsíc:

Viditelné pouze přihlášeným členům oddílu.

Súľov - 27.8.2011

30.08.2011

S bratránkem jsme provedli v sobotu rýchlý výpad k našim východním sousedům, konkrétně na Súlov. Původní záměr vylézt na Mnicha se rozplynul hned pod nástupem po vytažení průvodčíka. Úvodní délka za 8+, další 7+ a 8- přece jenom nejsou pro srnečky! :o)

Takže se přesouváme na parkoviště před hospodou a mažem do kopca, volíme zkratku lesem k sektoru HARFA, TROJZUBEC. Zkratka to byla pěkná, sice delší než po cestě, zato horším terénem. Trocha turistiky nás neodradí a už ve 12 hod. stojíme pod nástupem.

Že jsem tu z bratránkem je mi hned jasné, protože na rozlez dáváme "adélu" za 7- a toto se v jiné sestavě jen tak nestává! :o)

Pak se bratránek vrhá na "zlatý kľúčik" za 7, pěkný pilíř přes dva převisy. První dá zabrat, druhý prý pohoda, klasici naštěstí mohou uhnout do kouta, a tam jsem, co si budem nalhávat jak doma. Takže těžké místo oblézt a jde to!

Pak dáváme "Bu-Bu" za 7- cesta jde kolem kouta, tak proč si neodšlápnout, když tu je, že? :o) a to se už blíží závěrečný bombónek, resp. třešnička na dortu - "hrana pivného mozoľa" za 7. Bouldrový nástup spárou do kopca, pak chvíli oddych, další převis po menších do madel, nakonec uklánějící se stěnkou a hranou n.v.

Tady zjišťuju, že jsem jak koloušek, ruky vytahané až na zem, jde poznat, že to není komín nebo kout. :o)

Bratránek závěrem zabojuje a posedí v "kamelotu" za 8-. Tady strategicky ani nenastupuju což přisuzuji stále větší "NCHNP" - NEZVLADATELNÉ CHUTI NA PIVO!

Balíme fidlátka, míříme do hospůdky, posezení nám zpříjemňují místní sbory dobrovolných hasičů okolních obcí, dneska se totiž koná "velké cvičení" - hoří kultúrák a treba jej uhasiť!!!

Snad se hasičské cvičení povedlo, ale to jsme už byly za kopečky. Byl to fajnový výpad, počasí taky fajnové, akorát potrénovat by to chtělo, to zas jo!!!

Pavlos

P.S. foto dodám v nejbližším možném termínu :o)


vložil: Pavel Mück