Logo START
Fórum
poslední příspěvek ve fóru:

26.04.2016  22:57:19
RE: a
Narozeniny
Narozeniny tento a příští měsíc:

Viditelné pouze přihlášeným členům oddílu.

Ádr - hodnocení.

25.08.2011

Nakonec je to na mě hodnotit. Budu to muset pojmout jako Jaroslav Hašek, který napsal povídku "Jaroslav Hašek, nejlepší český spisovatel" - v ní popisuje, jak přijde domů, lehne si na otoman a nechá si něco přečíst od sebe a vykřikuje "jak úžasné, jak skvostně řečeno" atd.
Zahazuji falešnou skromnost a 11 bodů uděluji sobě za nejvýkonnější mašinku. 9.5 b uděluji o něco málo méně výkonným mašinkám Pavlosovi a Ondrovi.
Pak už jsou samé vagónky. Tady hodnotím 7.5 b Radku a Dejva. Ne pro kvalitu a kvantitu vylezených cest, i když i z toho hlediska byli na špici, ale za fotky a komentáře na webu.
Pak jsou po 5 b další výkonné vagónky Hedvika, Kača a Hanka.
Po 2 b mám pro vagónky, které toho až tak moc neprojely. Jsou to Petr Novák, který jednou šel lézt a něco vylezl, ale ani nevěděl co. Dále pak Toník, který se na jednu cestu oderval od kola a Saša, co statečně přelezla kousek jednoho VIIb. Po 1 b za účast mám pro Janu, Ivu a Honzu Hlavicu. Toho posledního bych rád komentoval, ale raději nebudu!!!
Závěrem bych akorát konstatoval, že na tu počasovou bídu a nedostatek odvážlivců na první konec lana, jsme přece jenom něco vylezli a kdo se nezúčastnil masového výstupu na Cukrovarák, má čeho litovat. Ještě mi zbývá udělat pořádek ve fotkách, některé jsou dvakrát, a znovu se pokusit vložit ke zbývajícím komentáře. Ty IT mi to snad dělají naschvál.
Petr


vložil: Hana Nováčková