Logo START
Fórum
poslední příspěvek ve fóru:

26.04.2016  22:57:19
RE: a
Narozeniny
Narozeniny tento a příští měsíc:

Viditelné pouze přihlášeným členům oddílu.

Labák hodnocení

11.07.2011

Nojo Machu, už na tom dělám. Mám jen dvě ruce a nejste tady sám.
Labák

Zpráva a hodnocení

Právě jsem se vrátil z Labáku a je na mě hodnotit.
Akce proběhla a to celkem úspěšně. Nastaly jisté komplikace s obsazeností objednaných pokojů, bo někteří nejmenovaní jedinci prý skrzevá počasí zamluvené pokoje plně neobsazovali či v panice odjížděli, ale domácí toto celkem velkoryse tolerovali a doufám, že i pro příště nám budou příznivě naklonění. Ti co vydrželi do konce si zalezli!!!

Účastníky hodnotím takto:

11 b uděluji Ingrid, která se odvážně, pro některé až nerozvážně, vydávala do prostorů nedostupných pro vrtulníky, natož pro sanitky. Možná si nebyla plně vědoma skutečnosti, že v případě potřeby by mužové omdleli a žen bylo málo na to ji někam odnést. Pravý běh byl tentokrát prakticky bez lezců.

10 b uděluji Pavlosovi, ze příkladně metodický postup. Sehnal a vytiskl si k tomu metodickou příručku HO Děčín z druhé poloviny 60tých let a také podle ní lezl. Ty stovky metrů prolezených komínů a jeskyní jsou obdivuhodné.

9 b uděluji Adamovi, že Pavlose následoval, jsa si plně vědom, co ho čeká.

Po 6,5 bodech uděluji Honzovi, Machovi, Ondrovi a sobě za tahání. Odmítám zkoumat, kdo co a jak vylezl OS, RP atd. Na ty naše upocené cesty do VIIIa v tom nevidím smysl.

4 b dávám Hance. Na 2. konci si toho vytrpěla asi nejvíc, či alespoň tak na konci týdne vypadala.

3 b dávám Hedvice. Za to, že vydržela od začátku až do konce. To že následovala Pavlose na jeho spanilé metodické jízdě nebyla zásluha, nýbrž nerozvážnost. Nevěděla, co ji čeká.

2 b mi zůstal pro Kaču, víc jich k rozdávání nemám. Snažila se, svačiny mazala, jistila o sto šest, ale někdo hold na konec zůstat musel.

1 bod zůstal logiky soutěže pro Radku. Ta sice první den přes mírný deštík valila jako pískovcová fréze, lezla jakmile někde bylo lano a vylezla asi nejvíce cest ze všech, ale tím to všechno skončilo. Radko!!!

Prosím fotografující účastníky, ať umístí na web výběry ze svých fotek a svoje trochu emotivnější komentáře.

P


vložil: Petr Novacek