Logo START
Fórum
poslední příspěvek ve fóru:

26.04.2016  22:57:19
RE: a
Narozeniny
Narozeniny tento a příští měsíc:

Viditelné pouze přihlášeným členům oddílu.

Nejlepší výkon sezóny roku 2007:

17.10.2007

HO Start vyhlašuje již třetí ročník soutěže o:

„výstup roku“ + „sportovní úspěch roku“ = „nejlepší výkon sezóny“

Jak jste si možná všimli, soutěž byla trochu pozměněna. Vzhledem k „enormnímu“ množství příspěvků bude letos jen jedna kategorie, ale o to bude klání zajímavější. Každopádně bude hodnocení složitější. Taková cesta na písku nebo v Tatrách může mít vyšší sportovní hodnotu než o stupeň těžší cesta na odjištěné cvičné skále. Proto v popisech uvádějte i charakteristiku cest, jako například délku, druh skály, převážnou charakteristiku lezení ap., protože dlouhý vytrvalostní prásk na vápně muže mít podobnou váhu jako něco na písku. Kromě toho se někteří pustili i do dlouhých cest na vápně s docela slušnou obtížností a už se těším na velehorské vlky (pokud něco pošlou).

Opět nejsou požadovány jen nadlidské výkony, proto pošlete (nejlépe každý, kdo se na něco vyškrábal) svůj nejhodnotnější nebo nejzajímavější sportovní počin uskutečněný od uzávěrky výstupu roku za loňský ročník. Příspěvek mohou podávat i lezecké dvojice (trojice)...

Příspěvky posílejte nejpozději do 20.11. 2007

Způsob doručení:
e-mail: pcenzak@ohlzs.cz
osobně (třeba na stěně)
fax: 596 133 404

Doporučený obsah :

Kdo, kde, co, kdy, s kým a hlavně popis toho co, jak a za jakých podmínek s povídáním dle uvážení...

Množství cest na jednotlivce není omezeno, ale berte ohled na mne (ať nezpracovávám celý lezecký deníček včetně trojek na Kružberku, pokud to ovšem nejsou nejvyšší výkony dotyčného).

Díky za příspěvky

Petr Č. + Petr Ď.


vložil: Petr Čenžák