Logo START

Vipava 2015 - hodnocení do "Startéra"

12.10.2015

Přemýšlel jsem, jestli mám Vipavu vůbec bodovat, když se nás sešlo poměrně málo, ale když mě vyzval sám předseda, tak musím.
Dlouho jsem přemýšlel podle jakého klíče hodnocení provést, protože lezení bylo poměrně vyrovnané a ne vždy klasifikace cest odpovídala skutečnosti. Na Vipavě jsem sice vyhlásil, že nejvíce bodů dostane ten, kdo půjde v neděli poslední spát, ale kdo to byl, si stejně nepamatuji. Proto volím hodnocení podle přínosu jednotlivých účastníků k průběhu akce a hodnocení lezení je jen třešnička na dortu, protože lezli všichni dle svých schopností a odvahy.

Dlouho jsem uvažoval o prvním místě, kde jsem váhal mezi předsedou a Martinou.

Mach: podpora akce Vipava na stránkách www oddílu – průběžná reportáž, dovezl půl litru slivovice, přivezl 3 účastníky, lezl v 1. lize, postavil flašku zakoupeného muškátu
Martina: 2 půllitry rumu, neváhala a přijela v sobotu o půl čtvrté ráno, udělali s přítelem pěkné fotky, dovezla vynikající kozí sýr, dovezla sluníčko (sice jen na jeden den) a dobrou náladu, v lezení měla bohužel ještě rezervy (hlavně na prvním), jinak by to bylo mohlo být na 1. místo
Takže:
Mach 1+15 = 16 bodů
Martina 1+14 = 15 bodů (přítel Dan asi není v oddíle, tak nedostane nic)

O kulturní program se intenzivně starala Káča: návštěva jeskyně, okružní jízda po vinných sklípcích (zadarmo jsme se ojínili) a její lezení bylo na jedničku (bohužel trochu slabší výdrž při večerním rozjímání nad kvalitním vínem)
Káča 1 + 13 = 14 bodů

Martin a Adam: asi nejvíce lezli a pomohli mi sundat pytel v 5a
Martin 1 + 11,5 = 12,5 bodů
Adam 1 + 11,5 = 12,5 bodů

A abych si to zjednodušil, tak:
Milica 1+9 = 10 bodů
Maruška 1 + 9 = 10 bodů (přítel Filip asi není v oddíle, ale lezl nejlépe)
Petr 1+9 = 10 bodů


vložil: Petr Čenžák