Logo START

Dva teplí skinhedi a fajná lezba :-)

09.07.2012

Čekali nás "malé vánoce" (rozuměj hodně prodloužený víkend :-)), tak jsme uvažovali, kam vyrazit. Písky jsme vzhledem ke 2. stupni povodňové aktivity na některých řekách v Čechách zamítli, s tím, že nejen chlastem živ je člověk a vyrazili jsme do Höllentalu.

Nejspíš vzhledem ke složení naší posádky, kdy jsme vypadali jak dva teplí skinhedi na výletě, se k nám nikdo nepřidal, tak jsme na jih vyrazili ve dvojko.
Počasí nám vyšlo dokonale, slunko nemilosrdně pralo a častokrát jsme si ve stěně zpívali song Jazzman od Horkýže Slíže

Teploty se pohybovali kolem 35 stupňů, takže jsme řádili buď jen v severních stěnách, případně jsme pak naši strategii pozměnili - dopoledne v západní stěně, odpoledne přesun do východní stěny.

Sucho bylo jak na poušti, takže jsme to rubali nonstop a pod nástupy dalších cest jsme se přesunovali ve stylu "Roboti už jdou" :-D

První kapky deště spadly až v sobotu večer a to uz jsme objednávali Schnitzel v místní knajpě + nejaký ten pitný režim, a než jsme restaurační zařízení opustili, tak už bylo zase sucho :-D

Fotodokumentace není, bo nebyl čas fotit, furt jsme rubali ve skále. Vylezené "prásky" připíšu, až mi je Péťa Sotolář pošle.

Lezbě zdar :-)


vložil: Martin Belas