Logo START

9. ROČNÍK MACHOVA MEMORIÁLU

11.12.2009

UŽ JE TO TADY

Loňský 8.ročník se nám poněkud rozjel a z komorní akce pro členy oddílu se stala masovka. Podle neověřených údajů se ho zúčastnilo údajně kolem 200 lidí, mnoho z nich nikdo z oddílu neznal.

Mnozí se ožrali tak, že vánoční den je probolela hlava a akce pomalu ale jistě získala pověst „hromadné anonymní předvánoční ožíračky".
A to jsem rozhodně nechtěl.

Takže jsem se rozhodl, že takhle to dál nepůjde. Akce je stále oblíbená, hospůdka většině nevadí, ale cílem je sejít se s členy a přáteli oddílu HO START v předvánoční atmosféře, popovídat si, zazpívat si, popít, ale tak, abychom na Boží narození nevypadali jako hovada. A opět v komorní atmosféře.

Proto vězte že:

9. ROČNÍK MÉHO MEMORIÁLU se koná dne 23.12.2009 od večera do rána na chatě KOTAŘ v Beskydech zde:
Horská chata na Kotáři

Je to kousek nad Morávkou, popis přístupu je např. zde (pozor, ten mobil už nefunguje, jen pevná linka), nebo na stránkách chaty.

Spí se jako obvykle – ve stanech, pod širákem, v záhrabech, iglú apod. Kdo bude potřebovat (nachlazení, děti, starci, vataři), může přespat i na chatě, cenu uvádějí 150,-/noc.

Předpokládám, že auta necháme na odbočce mezi Pražmem a Morávkou a půjdeme po zelené a pak po modré.

S přítelkyní chatára jsem mluvil, počítá s námi, řekl jsem, že nás bude tak 20-30. Jídlo a pití bude mít a ráno si můžeme dát snídani.

Píšou že: „Kousek nad chatou je paseka (po červené TZ směrem k chatě Ropička), z níž se otevírají nádherné pohledy na Travný (1 203 m) a Lysou horu (1 326 m).“ Tam přivítáme Sluníčko.

Těším se na Vás.
A možná že letos přijede i Mach…..


vložil: Petr Macháček